Ing. Miloslava Kostelníčková

Ing. Miloslava Kostelníčková

+420 999 999 999
miloslava.kostelnickova@finvox.cz

O mně

V oboru finančního poradenství pracuji již více než patnáct let. Začínala jsem jako pojišťovací zprostředkovatel a postupně jsem se propracovala do dalších oblastí finančního poradenství a zprostředkování produktů a služeb.

Dnes poskytuji komplexní finanční poradenství a zakládám si na následné péči o klienty a správě jejich smluv. Ve svém kmeni mám klienty-občany i klienty-podnikatele a firmy. Moje práce mě baví, mám ji ráda a snažím se klientům vyjít vstříc tak, aby byli spokojeni. Potom jsem spokojená i já.

Oprávnění a certifikáty:

Jsem držitelem všech potřebných podnikatelských oprávnění - jsem registrovaná u ČNB jako vázaný zástupce samostatného pojišťovacího zprostředkovatele (zkouška kategorie IX - všechny odbornosti), vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů a vázaný zástupce investičního zprostředkovatele, mám registraci na sjednávání doplňkového penzijního spoření, mám živnostenské oprávnění na zprostředkování obchodu a služeb včetně spotřebitelských úvěrů.

Jsem schopná během jednání s klientem zjistit jeho potřeby, požadavky a možnosti a najít pro něj nejvhodnější řešení pro pojištění jeho majetku a odpovědnosti, života a zdraví, financování bydlení i ostatních potřeb, spoření a investice.

Kontaktní formulář

*
*
*
*

Opište kód: Kliknutim načtete nový obrázek
email: phone: lname: fullname: fname:

* - toto pole je nutno vyplnit

Pobočka

FINVOX Finanční Služby s.r.o.

Adresa

Průmyslová 287, 25163 Strančice (mapa)