Jaroslav Herman

Jaroslav Herman

+420 999 999 999
jaroslav.herman@finvox.cz

O mně

O mně

V oboru finančního poradenství působím od r. 2009, do té doby jsem zastával převážně manažerské pozice v několika českých a i jedné nadnárodní společnosti.

Zabývám se dvěma hlavními okruhy finančního poradenství - pro občany a pro firmy.

 Svým privátním klientům na základě vytvořené analýzy jejich finanční situace doporučuji vhodné produkty pro dosažení jejich osobních cílů (financování bydlení, zajištění renty v důchodu, studií, pořízení majetku, zajištění pro případ výpadku příjmu apod.).

V oblasti firemní klientely se soustředím na poradenství v oblasti pojištění podnikatelského majetku, rizika a odpovědnosti a zabývám se také problematikou optimalizace mezd a zaměstnaneckých benefitů. Mohu rovněž pomoci bytovým družstvům a SVJ získat úvěry na rekonstrukci bytových domů, nebo získat vyšší výnos z jejich finančních prostředků.

Část mé práce také tvoří řízení týmu spolupracovníků finančních poradců.

Oprávnění a certifikáty:

Jsem držitelem všech potřebných podnikatelských oprávnění - jsem registrovaný pojišťovací zprostředkovatel a vázaný zástupce investičního zprostředkovatele a vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů u ČNB, mám živnostenské oprávnění na zprostředkování obchodu a služeb.

Kontaktní formulář

*
*
*
*

Opište kód: Kliknutim načtete nový obrázek
fname: email: fullname: lname:

* - toto pole je nutno vyplnit

Pobočka

FINVOX Finanční Služby s.r.o.

Adresa

Koněvova 1853/129, 13000 Praha (mapa)