Ing. Libor Hanák

Ing. Libor Hanák

+420 999 999 999
libor.hanak@finvox.cz

O mně

V oboru finančního poradenství působím od r. 2007; do té doby jsem zastával převážně manažerské pozice v několika českých i nadnárodních společnostech.

Zabývám se dvěma hlavními okruhy finančního poradenství - pro občany a pro firmy.

 Svým privátním klientům na základě vytvořené analýzy jejich finanční situace doporučuji vhodné produkty pro dosažení jejich osobních cílů (financování bydlení, zajištění renty v důchodu, studií, pořízení majetku, zajištění pro případ výpadku příjmu apod.).

V oblasti firemní klientely se soustředím na poradenství v oblasti pojištění podnikatelského majetku, rizika a odpovědnosti a zabývám se také problematikou optimalizace mezd a zaměstnaneckých benefitů. Pomáhám rovněž bytovým družstvům a SVJ získat úvěry na rekonstrukci bytových domů, nebo získat vyšší výnos z jejich finančních prostředků.

Značnou část mé práce tvoří řízení týmu spolupracovníků - manažerů a finančních poradců různých úrovní.

Oprávnění a certifikáty:

Jsem držitelem všech potřebných podnikatelských oprávnění - jsem v registru ČNB vedený vázaný zástupce  pro oblast pojištění (odborná zkouška kategorie IX - všechny odbornosti), investic, doplňkového penzijního spoření a spotřebitelských úvěrů, mám živnostenské oprávnění na zprostředkování obchodu a služeb, které pokrývá zprostředkování stavebního spoření, zlata a stříbra a leasingu.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
*

Opište kód: Kliknutim načtete nový obrázek
fname: email:

* - toto pole je nutno vyplnit

Pobočka

FINVOX Finanční Služby s.r.o.

Adresa

Revoluční 13, 11000 Praha (mapa)