Poradenství a služby

Služby

Finanční plán a poradenství

Lepší a stabilnější výkon osobních i rodinných financí a snížení rizik – to je hlavním úkolem našich finančních poradců.

Osobní či rodinný finanční plán je nejkomplexnější poskytovanou službou, která v prvé řadě uspořádá vaše současné rezervy a finanční toky podle stanovených cílů. Pokud je to výhodné, navrhneme využití cizích zdrojů/úvěrů. Správná struktura investic a zajištění pomůže dosáhnout vysokého výnosu aktiv při maximální možné bezpečnosti a patřičné likviditě. Finančním plánováním dosáhnete efektivního splnění záměrů při současném snížení rizik.

Součástí služby je posouzení stávajících produktů a jejich funkčního nastavení v plánu – a pokud je to vhodné a možné – nabídnutí výhodnějšího řešení.

Produktové poradenství

Zorientovat se na finančním trhu a zvolit ten nejvhodnější produkt je dnes pro běžného člověka takřka nemožné – vzhledem k rostoucímu kvantu informací a reklam, ale i časové náročnosti.

Naši poradci vám pomohou vyznat se ve velkém počtu finančních produktů a vybrat ten nejlepší s ohledem na vaši osobní situaci, záměry, rozpočet a možnosti.

Krom výběru produktů zajistíme jejich správné nastavení a aktualizace v závislosti na vývoji trhu a vaší finanční situaci. Eliminace rizik – včetně revizí pojištění či refinancování úvěrů – a stálá péče jsou nezbytnými podmínkami dobré kondice vašich financí.

Zprostředkování produktů

Pomůžeme vám vyhledat a zprostředkovat výhodné finanční produkty dle vašich konkrétních potřeb, finančních cílů a možností.

Rádi pro vás vybereme a společně sjednáme různé typy pojištění (cestovní, úrazové, odpovědnosti atd.), stavební spoření, hypotéky, úvěry nebo penzijní a důchodové spoření.

Produkty

Investiční společnosti a obchodníci s cennými papíry

Víme, jak vhodně zkombinovat finanční prostředky, tak abyste co nejvýhodněji a s co nejnižšími riziky zhodnotili vaše uspořené peníze. Poradíme vám s podílovými fondy i dluhopisy s prospektem.

Chci investovat
Penzijní společnosti

Ukážeme vám, jak využít penzijní spoření na maximum, pomůžeme s nastavením optimální výše a zajistíme komplexní poradenství v oblasti změn penzijního připojištění (transformované fondy).

Chci spořit
Banky a stavební spořitelny

Pomůžeme vám s výběrem vhodného spořicího účtu, termínovaného vkladu, stavebního spoření, spotřebitelského úvěru nebo hypotéky, tak abyste měli vše pod jednou střechou a s minimálními poplatky.

Chci úvěr
Pojištění

Ať už potřebujete pojistit majetek, vozidlo či sami sebe, vždy pro vás najdeme to nejvýhodnější pojištění odpovědnosti, majetku či cestovní pojištění od stabilních, renomovaných a důvěryhodných institucí. Vyznáme se také v pojištění pro cizince a děti.

Chci pojistit

Služby

Zprostředkování produktů

Orientace na současném finančním trhu je, vzhledem k nepřebernému množství produktů pro firmy a neustále se měnícímu prostředí, velmi náročná.

Prvním úkolem našeho finančního poradce je identifikovat a definovat potřeby vaší firmy – v pojištění, úvěrování i péči o zaměstnance. Na základě provedené analýzy pak uskutečníme optimální nastavení produktové politiky, což se promítne v úsporách nákladů, bezpečném krytí rizik a stabilizaci pracovníků s pomocí zaměstnaneckých benefitů.

Správa a servis

Nastavením finančních produktů a výběrem správného nástroje však práce poradce nekončí. Vývoj vašeho podnikání může nabrat na dynamice, což má mnohdy za následek nižší kontrolu fungujících produktů a zanedbanou péči o ně. Přitom pravidelný přehled je nezbytnou podmínkou pro efektivní fungování pojištění, úvěrování a zaměstnaneckých benefitů.

Naši poradci zajistí stálý dohled nad vaším pojištěním, spořením a investicemi s ohledem na aktuální situaci a vývoj vašeho podnikání. Najdeme vhodné finanční nástroje, které pomohou urychlit váš růst a současně snížit možná rizika.

Produkty

Investiční společnosti a obchodníci s cennými papíry

Najdeme pro vás tu nejlepší cestu, jak zúročit firemní finance a skrze správnou investici je efektivně zužitkovat k dalšímu růstu. Spolehlivě vás nasměrujeme při výběru podílového fondu i při investicích do dluhopisů s prospektem.

Chci investovat
Penzijní společnosti

Hledáte vhodný benefit pro vaše zaměstnance? Vsaďte na doplňkové penzijní spoření a připojištění! Pomůžeme vám s výběrem vhodného produktu i jeho efektivním nastavením.

Chci spořit
Banky a stavební spořitelny

Pomůžeme vám s výběrem vhodného bankovního produktu, spoření, investičního a provozního úvěru či termínového vkladu. Naše poradenství využijí nejen firmy, ale též bytová družstva a SVJ, kterým poradíme při pořizování komerčního úvěru.

Chci úvěr
Pojišťovny

Vyhledáme to nejvýhodnější pojištění pro vaši firmu i pracovníky, a to nejen proti úrazu, ale i jako oblíbený zaměstnanecký benefit. Zprostředkujeme vám pojištění podnikatelského majetku a odpovědnosti či pojištění vozidel, vč. povinného ručení a havarijního pojištění. Rádi vám obstaráme rovněž cestovní pojištění pro pracovní cesty nebo pojištění pracovníků z ciziny.

Ostatní

Chtěli byste začít investovat do zlata či drahých kovů? Potřebujete okamžitou právní pomoc při likvidaci škodné události?

Naši finanční experti jsou vám plně k dispozici s radami a službami nejen pro rozvoj firmy, ale i při řešení komplikací.

Chci pojistit

Napište nám

*
*

Opište kód: Kliknutim načtete nový obrázek
fullname: lname:

* - toto pole je nutno vyplnit