Nečekejte od nás stýskání na těžkou dobu, doba může být i taková, jakou si ji uděláme. 

Naši poradci ve Finvoxu pracují bez ohledu na dobu, ale nutno přiznat, že řeší se svými klienty přeci jen poněkud jiná témata, než v době před COVID19.

Jedno z nejfrekventovanějších témat je životní pojištění. Předchozí týdny ukázaly, že klienty zajímají dvě oblasti: jak se pojišťovny staví k plnění škod způsobených COVID19 u uzavřených smluv a druhá oblast se týká úpravy smluv – odebrání nebo přidání pojistných rizik, na které COVID19 ukázal prstem a které ve smlouvách chyběly a uzavírání nových pojistných smluv.

Klienti našich poradců se zabývají i investováním, resp. novým pohledem na investování v době, jakou asi nikdo ještě nezažil.  Nicméně jako každá doba přináší nejen rizika, ale také příležitosti a o ty právě jde. Mimochodem, tento zájem zahrnuje i  - k našemu překvapení, doplňkové penzijní spoření.

Jaká je tedy naše doba koronavirová? Je veskrze pracovní, poradci jsou sice přikryti rouškami, avšak to nebrání, aby s klienty telefonovali, konferovali, psali si…

Pokud jste klient, který potřebuje najít telefon na svého poradce z Finvoxu, napište na volejte.poradci@finvox.cz, a pokud jste čtenář, který chce najít svého poradce…tak napište na emailovou adresu: hledam.poradce@finvox.cz . Určitě se vám ozveme a promyslíme vaše témata. A něco dobrého s nimi společně uděláme.